top of page

KATALOG PRODUKTŮ

EXTRA CARBON NEW

JEDNIČKA EXTRA CARBON V NOVÉM. Ve čtvrté vývojové řadě a po více než ročním testování a vývoji od základu přepracován k ještě vyššímu výkonu a šetrnosti.

Typ EXTRA CARBON s extra silným, razantním, rychlým a maximálním účinkem. Vyladěno pro vysoký mycí výkon, šetrné, snadné a bezpečné použití. Určen na rámy, řetězy, převodové ústrojí a ostatní součásti. Vhodný i jako náplň pro pračky řetězů a pro servisní použití. Biologicky odbouratelný. Maximální šetrnost garantována: Dermatologicky testováno.

500 ml | 1 l | 2 l | 5 l | 20 l

2019_2l-extra-carbon.jpg
2019_1l-extra-carbon.jpg
2019_20l-extra-carbon.jpg
2019_5l-extra-carbon.jpg

PERFORMANCE & SERVIS

 

Nový typ PERFORMANCE & SERVIS s maximálně silným, razantním a rychlým účinkem. Vyvinuto pro profesionální, servisní a týmové použití. Jedinečný mycí výkon při zachování šetrnosti a bezpečného použití. Určen na rámy, řetězy, převodové ústrojí a ostatní součásti.  Použití také jako náplň pro pračky řetězů. Biologicky odbouratelný. Nejvýkonnější CYKLOSTAR ORIGINAL všech dob.

500 ml | 2 l | 5 l | 20 l

2019_2l-performance-servis.jpg
2019_5l-performance-servis.jpg
2019_20l-performance-servis.jpg

LIMITED EDITION | RACE

 

LIMITED EDITION

Typ LIMITED EDITION | RACE je speciální edice pro vysoký výkon a závody. Vychází z požadavků vrcholového sportu a maximálního zatížení. Určeno pro opakované, časté, rychlé a šetrné mytí závodních speciálů. Odstraněním zbytků všech nečistot zvyšuje výkon a funkčnost komponentů. Možnost duální aplikace „spray / stream“ – volba dávkování aktivní pěny nebo pro vysoce efektivní a rychlou sprejovou aplikaci. Systém aktivních látek na umytém povrchu omezuje ulpívání nových nečistot, mastnot, vody a potu. Výrazně posiluje odolnost proti korozi. Cíleně šetří účelově nanesená maziva. Speciální moderní složení – bez výstražných symbolů, neklasifikovaný jako nebezpečný, biologicky odbouratelný. Pro radost a vysoký výkon, se závodní race mystery vůní.

500 ml 

E-BIKE

 

Typ E-BIKE speciálně pro elektro kola. Optimalizovaný a šetrný mycí výkon pro časté mytí a údržbu běžného provozního a povrchového znečištění (zejména prach, bahno, mušky, mastnoty, pot). Zanechává na čištěném povrchu kol jedinečné hydrofobní vlastnosti a leskutvorný efekt. Výrazně šetří účelově nanesená maziva. Vykazuje nový a ještě vyšší stupeň ochrany a odolnosti proti korozi. Prostředek je bez výstražných symbolů a neklasifikovaný jako nebezpečný ve smyslu nařízení CLP – šetrné, snadné, efektivní a bezpečné použití, s vůní čisté přírody. Biologicky odbouratelný. Maximální šetrnost garantována: Dermatologicky testováno.

500 ml 

SPORTS SHOE CLEANER

 

​Prostředek na čištění cyklistických treter a sportovní obuvi, z řady CYKLOSTAR ORIGINAL. Vyvinutý a určený k ručnímu a rychlému čištění od běžných provozních nečistot, šmíru, mastnot, prachu, trávy, pylu, organických skvrn apod. Účinný také k jednoduchému a výkonnému odstraňování lokálního znečištění textilií a oblečení. Čistí do hloubky, důkladně a šetrně. S vůní čisté přírody. Biologicky odbouratelný.

500 ml 

KOUPIT CYKLOSTAR ORIGINAL

 

PARTNERSKÝ PRODEJ

CYKLOSTAR ORIGINAL nejjednodušeji a nejlépe pořídíte u našeho partnera pro maloobchodní prodej, specialisty na cyklistiku a ostatní sporty, společnosti BIKE-ESHOP.CZ.

Nabízí široký sortiment, skladem je více jak 40 tisíc kusů zboží. O zákazníky pečuje 13 let, nakoupilo zde přes 200 tisíc zákazníků. Můžete využít bonusový program a postará se o vás vyškolený personál.

​​

E-SHOP:

https://www.bike-eshop.cz/cyklostar-original

Prodejna Praha / Kontakty

+420 245 007 038

obchod@bike-eshop.cz

Bike-Eshop.CZ, Zdibská 229/2, 18200 Praha 8

 

Otevírací doba

Po-Čt: 9:00-18:00 hodin

Pá: 9:00-17:00 hodin

So-Ne: zavřeno

cyklostar pouziva a doporucujee_2019_zlat
CYKLOSTAR v akci - čištění a údržba jízdních kol / bike cleaning
bottom of page