top of page

FAQ

 • Kde mohu koupit CYKLOSTAR ORIGINAL?
  Pokud jste koncový uživatel, zkuste Váš oblíbený obchod s koly, kde nakupujete. Pokud zde CYKLOSTAR ORIGINAL nemají, můžete si jej zakoupit v u nás, přímo u výrobce, kde je celý sortiment vždy skladem a objednávky jsou zpracovávány zpětně. Pro obchodníky doporučujeme naše partnerské velkoobchody, B2B specialisty. Případně můžete začít s námi přímo. zde.
 • Je CYKLOSTAR bezpečný?
  Ano. Udělali jsme vše, co je v našich silách při vývoji, testování a výrobě. Při jeho používání se vždy řiďte pokyny uvedenými na každém jednotlivém balení. CYKLOSTAR byl vždy vyvíjen s maximálním ohledem a respektem k životnímu prostředí, lidskému zdraví a šetrnosti k cyklistickému materiálu. Navzdory své vysoké efektivitě a výkonu to splňuje maximum. Nový EXTRA CARBON pro rok 2019 zašel tak daleko, že je mimo biologickou odbouratelnost (podle nařízení č. 648/2004) zaručena jeho maximální šetrnost: Je DERMATLOGICKY TESTOVÁN. Na jeho štítku nejsou žádné výstražné značky a syymboly.
 • Jaké jsou rozdíly mezi jednotlivými typy?
  Účinnost a síla účinku. Doporučujeme používat daný typ podle toho, jak často si kolo čistíte a umýváte, a také jak a jak a čím je znečištěné. Klasika, EXTRA CARBON nikdy nic nezničí, je vhodnný pro všechny typy a druhy jízdních kol. Je nejrozšířenější a nejpoužívanější typ. Je také vhodný pro mytí a servis a pračky retězů. Pro časté mytí a čištění po každém tréninku nebo závodě je ideální volba RACE, která je ještě více šetrnější a šetří účelově nansená maziva. Je ideální pro běžné provozní nečistoty. Méně již pro silně znečištěné převodové ústrojí. Pokud máte elektrokolo, není nic, co by bránilo použití řešení ve formě protředku E-BIKE. Je velmi šetrný, zanechává jedinečné hydrofobní vlastnosti a rozjasňující účinek na povrchu čištěných kol a značně šetří účelově nansená maziva. Souhrn zde v tabulce, ve které můžete vybrat vhodný typ: Vždy po umytí doporučujeme konzervaci doporučenými mazadly.
 • Od kdy je CYKLOSTAR na trhu?
  Od roku 1993, kdy vše začalo. Od té doby se mnoho změnilo. I když v letech minulých CYKLOSTAR ORIGINAL částečně vyklidil pole působnosti, firma se věnovala jiným vývojovým a výrobním aktivitám a pro tuto cyklistickou oblast více působila jako dodavatel zakázkových řešení pro jiné. CYKLOSTAR ORIGINAL, klasika v čištění kola od roku 1993, v podání českého výrobce, firmy Everstar. Dnes jsme již ve čtvrté hlavní generaci produktů značky CYKLOSTAR. Zapracovalo se nejen na vlastní funkčnosti, ale i na celkovém vzhledu, jednotlivých obalech, aplikaci, druhových řešeních, nezbytné šetrnosti, odbouratelnosti, ekologii, bezpečnosti. Jádrem je stále radost a vysoký výkon. 1993 • Vývoj zcela nového prostředku na čištění kol, revolučního v oblasti čištění, ekologického, vodou ředitelného. 1996 • Nová verze, extra pěnivý. Zvýšená pěnivost umocňuje čištění. 1998 • Posílena funkčnost a šetrnost, posíleny inhibitory koroze. 2000 • Počátek aktivní spolupráce s reprezentací České republiky v cyklistice. 2004 • Posílen výkon – vylepšený aktivní tenzidový systém. 2008 • Nová receptura, nové produktové logo, celkově nový vzhled, nové označení – CykloStar originál, sjednocení pod jednu verzi produktu s optimalizovanou pěnivostí. 2014 • Nová moderní receptura a typ pro rok 2015 – extra šetrný – určený na karbon a vyhovující legislativním změnám. 2016 • Oficiální dodavatel Mistrovství světa horských kol 2016. 2017 • Vývoj nových typů pro rozvíjející se cyklistický trh a trh s elektrokoly. 2018 • Redesign stávajícího sortimentu a jeho produktové rozšíření; nové formulace bez výstražných symbolů a neklasifikované jako nebezpečné. 2019 • Nový výkon a nová rychlost nástupu účinku čištění. Jedinečná šetrnost, kdy EXTRA CARBON a E-BIKE jsou dermatologicky testovány. Nový typ PERFORMANCE & SERVIS – nejvýkonnější CYKLOSTAR ORIGINAL všech dob. V průběhu roku uvedeny první mazadla a oleje. Tak šel čas... zde pdf ke stažení.
 • Já a můj tým se zajímáme o spolupráci, je to možné?"
  Ano, všechno je možné. Pokud nalezneme možný průsečík vzájemné spolupráce, nic nebrání ji vzájemně rozvíjet. Kontaktujte nás s vaší jasnou představou. Kontakt na výrobce zde.
 • Nenašel jsem tu odpověď na to, co mě zajímá..."
  Dejte nám vědět, pokud budeme vědět, rádi vám odpovíme. Email zde. Nebo použijte konttaktní formulář zde.
cyklostar_partner-svetaku_2019_foto02_we
kontaktujte nás / formulář

děkujeme za odeslání

kontaktujte nás - formulář
bottom of page