FAQ

Často kladené otázky

Kde mohu koupit CYKLOSTAR ORIGINAL?


Pokud jste koncový uživatel, zkuste si obchod s koly, kde nakupujete. Pokud zde CYKLOSTAR ORIGINAL nemají, můžete si jej zakoupit v našem partnerském e-shopu BIKE-ESHOP.CZ, kde je celý sortiment vždy skladem a objednávky jsou zpracovávány zpětně. Alternativně, pokud tato možnost není vhodná, zašleme zboží přímo od nás, jako výrobce. Pro obchodníky doporučujeme naše partnerské velkoobchody, B2B specialisty. Případně můžete začít s námi přímo. zde.
Je CYKLOSTAR bezpečný?


Ano. Udělali jsme vše, co je v našich silách při vývoji, testování a výrobě. Při jeho používání se vždy řiďte pokyny uvedenými na každém jednotlivém balení.

CYKLOSTAR byl vždy vyvíjen s maximálním ohledem a respektem k životnímu prostředí, lidskému zdraví a šetrnosti k cyklistickému materiálu.

Navzdory své vysoké efektivitě a výkonu to splňuje maximum. Nový EXTRA CARBON pro rok 2019 zašel tak daleko, že je mimo biologickou odbouratelnost (podle nařízení č. 648/2004) zaručena jeho maximální šetrnost: Je DERMATLOGICKY TESTOVÁN. Na jeho štítku nejsou žádné výstražné značky a syymboly.
Já a můj tým se zajímáme o spolupráci, je to možné?


Ano, všechno je možné. Pokud nalezneme možný průsečík vzájemné spolupráce, nic nebrání ji vzájemně rozvíjet. Kontaktujte nás s vaší jasnou představou. Kontakt na výrobce zde.
Jaké jsou rozdíly mezi jednotlivými typy?


Účinnost a síla účinku. Doporučujeme používat daný typ podle toho, jak často si kolo čistíte a umýváte, a také jak a jak a čím je znečištěné.

Klasika, EXTRA CARBON nikdy nic nezničí, je vhodnný pro všechny typy a druhy jízdních kol. Je nejrozšířenější a nejpoužívanější typ. Je také vhodný pro mytí a servis a pračky retězů.

Pro časté mytí a čištění po každém tréninku nebo závodě je ideální volba RACE, která je ještě více šetrnější a šetří účelově nansená maziva. Je ideální pro běžné provozní nečistoty. Méně již pro silně znečištěné převodové ústrojí.

Pokud máte elektrokolo, není nic, co by bránilo použití řešení ve formě protředku E-BIKE. Je velmi šetrný, zanechává jedinečné hydrofobní vlastnosti a rozjasňující účinek na povrchu čištěných kol a značně šetří účelově nansená maziva.

Souhrn zde v tabulce, ve které můžete vybrat vhodný typ:

Vždy po umytí doporučujeme konzervaci doporučenými mazadly.
Od kdy je CYKLOSTAR na trhu?


Od roku 1993, kdy vše začalo. Od té doby se mnoho změnilo. I když v letech minulých CYKLOSTAR ORIGINAL částečně vyklidil pole působnosti, firma se věnovala jiným vývojovým a výrobním aktivitám a pro tuto cyklistickou oblast více působila jako dodavatel zakázkových řešení pro jiné.
CYKLOSTAR ORIGINAL, klasika v čištění kola od roku 1993, v podání českého výrobce, firmy Everstar. Dnes jsme již ve čtvrté hlavní generaci produktů značky CYKLOSTAR. Zapracovalo se nejen na vlastní funkčnosti, ale i na celkovém vzhledu, jednotlivých obalech, aplikaci, druhových řešeních, nezbytné šetrnosti, odbouratelnosti, ekologii, bezpečnosti. Jádrem je stále radost a vysoký výkon.
1993 • Vývoj zcela nového prostředku na čištění kol, revolučního v oblasti čištění, ekologického, vodou ředitelného. 1996 • Nová verze, extra pěnivý. Zvýšená pěnivost umocňuje čištění. 1998 • Posílena funkčnost a šetrnost, posíleny inhibitory koroze. 2000 • Počátek aktivní spolupráce s reprezentací České republiky v cyklistice. 2004 • Posílen výkon – vylepšený aktivní tenzidový systém. 2008 • Nová receptura, nové produktové logo, celkově nový vzhled, nové označení – CykloStar originál, sjednocení pod jednu verzi produktu s optimalizovanou pěnivostí. 2014 • Nová moderní receptura a typ pro rok 2015 – extra šetrný – určený na karbon a vyhovující legislativním změnám. 2016 • Oficiální dodavatel Mistrovství světa horských kol 2016. 2017 • Vývoj nových typů pro rozvíjející se cyklistický trh a trh s elektrokoly. 2018 • Redesign stávajícího sortimentu a jeho produktové rozšíření; nové formulace bez výstražných symbolů a neklasifikované jako nebezpečné. 2019 • Nový výkon a nová rychlost nástupu účinku čištění. Jedinečná šetrnost, kdy EXTRA CARBON a E-BIKE jsou dermatologicky testovány. Nový typ PERFORMANCE & SERVIS – nejvýkonnější CYKLOSTAR ORIGINAL všech dob. V průběhu roku uvedeny první mazadla a oleje. Tak šel čas... zde pdf ke stažení.
Nenašel jsem tu odpověď na to, co mě zajímá...


Dejte nám vědět, pokud budeme vědět, rádi vám odpovíme. Email zde. Nebo použijte konttaktní formulář zde.

cyklostar_partner-svetaku_2019_foto02_we
kontaktujte nás / formulář

děkujeme za odeslání