top of page
new arrivals

Pro radost a vysoký výkon.

CYKLOSTAR, originální, od českého výrobce, od roku 1993.

S vlastním vývojem, zázemím, pro podporu sportu a cyklistiky.

Pro plný a vysoký výkonza rozumný peníz.

Používá a doporučuje  reprezentace České republiky v cyklistice.

Děkujeme za vaší přízeň. Váš CYKLOSTAR original.

NOVINKY 2019

JEDNIČKA EXTRA CARBON V NOVÉM

Ve čtvrté vývojové řadě a po více než ročním testování a vývoji od základu přepracován k ještě vyššímu výkonu a šetrnosti. Na základě zkušenosti ze závodních tratí a od profesionálů v oboru, jak závodníků, tak mechaniků a servisních týmů. EXTRA CARBON NEW s extra silným, razantním, rychlým a maximálním účinkem. Vyladěn pro vysoký mycí výkon, šetrné, snadné a bezpečné použití. O poznání výkonnější, rychlejší v nástupu maxima mycího účinku, ještě lépe působící na různé druhy a typy maziv, s novým stabilnějším typem pěny, novou lehkou citrusovou parfemací a jedinečnou garancí šetrnosti – dermatologicky testován.

 

PERFORMANCE & SERVIS PRO SERVISY A TÝMY

Nový typ PERFORMANCE & SERVIS je úplnou novinkou, s určením přímo pro ten nejvyšší výkon. Vyvinuto pro profesionální, servisní a týmové použití. Jedinečný mycí výkon při zachování šetrnosti a bezpečného použití. Nejvýkonnější CYKLOSTAR ORIGINAL všech dob.

I letos máme tu čest vám nabídnout v rámci spolupráce a partnerství se Světovým pohárem horských kol v Novém Městě na Moravě speciální zlatou edici LIMITED EDITION | RACE.

Své místo si u vás nachází i stále populárnější E-BIKE, který je určen speciálně pro elektro kola. 

K rychlému čištění čištění cyklistických treter a sportovní obuvi od běžných provozních nečistot CYKLOSTAR nabízí SPORTS SHOE CLEANER.

Plus letos nové vychytané obaly. Dvoulitrový kanystr, pro doplňování, co má smysl = čtyři náhradní náplně. Velké balení 20 litrů pro týmy a servisy. Vše v černém designu. A těšit se můžeme na první naše maziva - premiéra v květnu na svěťáku.

CYKLOSTAR ORIGINAL, čištění závodních kol při Světovém poháru

JAK ČISTIT

Jak na to?

CYKLOSTAR ORIGINAL pomocí rozprašovače nastříkejte na znečištěná místa jízdního kola (rám, převodníky, řetěz, přesmykače, ráfky, pedály, ostatní součásti). Nechte aktivní pěnu krátce působit, případně rozetřete a čistěte kartáčem, štětcem, houbou nebo utěrkou. Opláchněte vodou. Konzervujte doporučenými mazadly.

EXTRA CARBON a PERFORMANCE & SERVIS jsou vhodné i pro pračky řetězů.

bottom of page